Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Temat: Battlefleet Gothic

Teksty opublikowane w tym temacie.


piątek, 28 marca 2008 - 08:24 :: autor: MKG
Battlefleet Gothic

Od Redakcji: Właśnie otrzymaliśmy zapowiedź kampanii o wdzięcznej nazwie "Walc Potępionych", którą rzecz jasna publikujemy dla dobra polskiego (i nie tylko) Gothica :)

wtorek, 04 września 2007 - 12:24 :: autor: Ardis_deLeveren
Battlefleet Gothic
Miał to być fluff dla mojej floty na potrzeby kampanii "Pirate War", ale tak się złożyło, że nie mogłem wziąć w niej udziału. Kampania minęła, a tekst pozostał... Ponieważ nawet przyjemnie mi się go pisało, stwierdziłem, że wrzucę i się podzielę. ;)
czwartek, 08 marca 2007 - 14:46 :: autor: ES
Battlefleet Gothic
Od ESa: To jest jeden z takich tekstów, które się zapamiętuje, które inspirują i do których się wraca. Pozornie to tylko opis wykonania okrętu do BFG z odzysku. Tak naprawdę to dużo więcej - przynajmniej według mnie. Oceńcie zresztą sami.
Notatka: Autor: Ardis DeLeveren
wtorek, 13 lutego 2007 - 10:27 :: autor: ES
Battlefleet Gothic
Niestrudzony admirał deLeveren po raz kolejny udowadnia, że swych szlifów nie zdobył zabawiając panienki na imprezach admiralicji. Tym razem zabiera nas na gruntowny przegląd floty Imperium. Uwaga: sporo zdjęć!
Notatka: Autor: Ardis deLeveren
piątek, 26 stycznia 2007 - 08:30 :: autor: ES
Battlefleet Gothic

Nowy podręcznik, nowa edycja: czy aby na pewno? Rzecz gruntownie obadał i opisał dla Was, szybki jak necroński Szakal, Ardis deLeveren.

Notatka: Autor: Ardis deLeveren
poniedziałek, 20 listopada 2006 - 08:34 :: autor: ES
Battlefleet Gothic
Po cichu liczyłem, że taki moment kiedyś nadejdzie - i oto jest! Z wielką przyjemnością Sub Rosa prezentuje Wam dziś opowiadanie autorstwa Ardisa deLeverena.
wtorek, 26 września 2006 - 13:22 :: autor: admin
Battlefleet Gothic
tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki, tekst zajawki,