Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Kategoria: Recenzje

Teksty opublikowane w tej kategorii.


wtorek, 24 czerwca 2008 - 12:50 :: autor: Morkai
WH40k
http://i36.photobucket.com/albums/e42/Morkai_74/Rys1-Kodeks-1.gif

Minęło kilka miesięcy od czasu wydania pierwszego i zupełnie nowego pod względem koncepcji Kodeksu do Warhammera 40.000 – Kodeksu Demonów. Sporo dyskusji i emocji wzbudziło to wydarzenie. Od zachwytów po gromy. Postanowiłem z pewnego dystansu napisać słówko. Zapraszam do recenzji Armii Demonów w WH40k.
Notatka: Wszystkie nazwy, jednostki i fotografie wymienione lub umieszczone w tym artykule stanowią własność firmy Games Workshop.
środa, 21 maja 2008 - 12:50 :: autor: ES
WH40k

Gdyby ktoś zastanawiał się nad zakupem wydanego przez Black Library omnibusa "Soul Drinkers", to być może pomocne w podjęciu decyzji będą dlań trzy poniższe, niezależne recenzje. Miały być cztery, ale cóż... Zapraszamy do lektury z przyjemnością tym większą, że mamy zaszczyt gościć na naszych łamach nie byle kogo, bo samego Treja :)

Ostrzeżenie: w recenzjach zawarte są minimalne spoilery, nic takiego, co mogłoby zepsuć lekturę, ale ostrzec wypada.

poniedziałek, 07 kwietnia 2008 - 12:41 :: autor: Morkai
WH40k
WAAAGH trwaaaa! Wspaniałości orkowych mamy już pod dostatkiem. W sam raz by przybliżyć kolejne „smaczki” zielonych pod względem modelarskim.
Notatka: Wszystkie przedstawione tutaj modele są (pod względem wizeruneczku) własnością Games Workshop. Ale tylko pod względem wizerunku, bo te konkretne kupiłem sam za cienszkie pieniondze! (i jeszcze im za darmoche reklamuję).
sobota, 26 stycznia 2008 - 21:57 :: autor: Morkai
WH40k
Znacie to uczucie prawda? Kiedy otwiera się dodatek do jakiejś karcianki i z bijącym sercem czeka na to co dał nam los? Jakaż to „erka” się przytrafiła? Muszę przyznać, że podobne emocje targają mną w przypadku otwierania nowych boxów z niewidzianymi wcześniej modelami do Warhammera 40.000. Tym razem, gdy otwierałem przesyłkę z ust wyrwał mi się tylko jeden wyraz: WAAAAAAGH !!!!!!

czwartek, 02 sierpnia 2007 - 23:10 :: autor: de_wil
WH40k
tak zwanym tytułem wstępu:

impreza odbyła się tak trochę dawno już i nikt o niej nie pamięta zapewne. stąd to małe przypomnienie. dotyczy jednego dnia (a właściwie jednego przedpołudnia), ale coś tam sobie przyobserwowałem i nawet fotkę strzeliłem. relacja składać się będzie z części kilku.

pierwsza dotyczy organizacji i terenów.
czwartek, 21 czerwca 2007 - 15:41 :: autor: ES
Necromunda

Choć prace przy Hangin' Pip's nie idą ostatnio zbyt wartko (prawdę mówiąc nie idą wcale...), nie oznacza to, że zapomnieliśmy o Necromundzie. Jeśli nie można pobiegać po Anderhajwie ani go pobudować, to cóż pozostaje? Poczytać o nim. Oto moje wrażenia z lektury kolejnych dwóch powieści ze świata naszego ulubionego Kopca, Molocha czy jak tam go jeszcze zwą... Hajwu :)

środa, 06 czerwca 2007 - 15:33 :: autor: ES
WH40k
Zapraszam do lektury recenzji zbioru opowiadań ze świata WH40k.
czwartek, 08 lutego 2007 - 11:24 :: autor: Slaw
WHFB
Witajcie. W pierwotnym moim zamierzeniu artykuł ten miał być recenzją podręcznika do armii Imperium do systemu WFB. Nie do końca mi się to jednak udało. Zapraszam do lektury.
poniedziałek, 05 lutego 2007 - 11:26 :: autor: ES
Aeronautica Imperialis

Dziś Brother Bethor dzieli się z nami wrażeniami z lektury podręcznika do gry Aeronautica Imperialis oraz z pierwszych starć na niskim (w porównaniu z BFG) pułapie. Zapraszamy!

Notatka: Autor: Brother Bethor
piątek, 26 stycznia 2007 - 08:30 :: autor: ES
Battlefleet Gothic

Nowy podręcznik, nowa edycja: czy aby na pewno? Rzecz gruntownie obadał i opisał dla Was, szybki jak necroński Szakal, Ardis deLeveren.

Notatka: Autor: Ardis deLeveren
Strona << | 1 | 2 | 3 | >>