Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 2 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Kategoria: Opowiadania

Teksty opublikowane w tej kategorii.


poniedziałek, 05 listopada 2007 - 13:36 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
Abstrakcyjne rozważania na temat "co myśli DC jak mu palma odbije" rozwinęły się dla mnie w wizytę na Terrze za czasów Wielkiej Herezji. Zdziwiłem się, jak dotarło do mnie, że, chcą napisać o DC, będę musiał napisać i o tym, ale było to zdziwienie radosne. Więc napisałem. Nie udało mi się prawdopodobnie oddać chociaż części epickości tamtych wydarzeń, ale cóż... Jestem tylko skromnym sługą Imperatora, a nie wielkim Kronikarzem. ;)

Zapraszam do lektury, oceńcie, jak mi to wyszło.

P.S. Tytuł trochę na wyrost, bo to tylko śmierć jednego Kompanisty, ale nie mogłem się powstrzymać przed tym zabiegiem literackim.
środa, 14 lutego 2007 - 11:36 :: autor: ibsen
WH40k
Relacja legendarnego przyrodnika i podróżnika Davida Attenborough Juniora XXII ze spotkania oko w oko z tyranidzkim Tyrantem.

piątek, 19 stycznia 2007 - 15:14 :: autor: Morkai
WH40k
Mysleliscie pewnie, że Inkwizytor Stocke nie brał udziału w Kampanii na MEDUSA V? Nic bardziej mylnego! Otóż brał! I to czynną! Zapraszam na czwartą częsć przygód.....a w zasadzie na pierwszą częsc czwartej częsci przygód jegoż, która składać będzie się z dwóch częsci.Znaczy - czwarta częsć będzie niejako podzielona na dwa. Nie na trzy i nie na jeden. Bo przeciez nie da się częsci DZIELIĆ na jeden. Bo cóż to za dzielenie! Nie ma mowy równiez o dzieleniu na kwarty.....esz. cholera! Zapraszam po prostu do lektury :/
Notatka: cdn - czyli ciąg dalszy napadnie
piątek, 19 stycznia 2007 - 01:28 :: autor: de_wil
WH40k

taka tam wariacja literacka.

poniedziałek, 20 listopada 2006 - 08:34 :: autor: ES
Battlefleet Gothic
Po cichu liczyłem, że taki moment kiedyś nadejdzie - i oto jest! Z wielką przyjemnością Sub Rosa prezentuje Wam dziś opowiadanie autorstwa Ardisa deLeverena.
piątek, 17 listopada 2006 - 09:19 :: autor: ibsen
WH40k
Madprofessa się nam rozhulał i po poemacie o drednocie podesłał humorystyczne opowiadanie o dniu powszednim w orkowej szkole... Analogie do naszej polskiej rzeczywistości widoczne gołym okiem. Podejrzewam że spora część gimnazjalnych Ciał Pedagogicznych z całego serca pragnęła by mieć tak szeroki wachlarz środków dyscyplinujących jak profesor Kniapa.
Indżoj.


Autor: Madprofesa

czwartek, 26 października 2006 - 12:52 :: autor: Morkai
WH40k
Zapraszam na kolejną porcję wrażeń z codziennej służby nieocenionego Inkwizytora....***


piątek, 20 października 2006 - 14:33 :: autor: Morkai
WH40k
Jeżeli podobała się Wam pierwsza część przygód dzielnego Inkwizytora, to zapraszam na drugą część - Obiad dla Bliklego ;)piątek, 20 października 2006 - 08:30 :: autor: Morkai
WH40k
Co może Gwardia Imperialna?? Odpowiedź brzmi: Dużo! A co mogą Kosmiczni Marines? Jeszcze więcej!!! Ale co może Inkwizytor?? WSZYSTKO........... jeżeli tylko ma Gwardię Imperialną i Kosmicznych Marines do dyspozycji. A że Inkwizytorzy potrafią radzić sobie w każdej, najbardziej nawet ekstremalnej sytuacji, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Jak radzi sobie ze służbą dla Świętego Imperatora jeden z nich? Zapraszam na przygody Inkwizytora Stöcke
czwartek, 12 października 2006 - 09:47 :: autor: ES
WH40k
...czyli kolejna porcja tła fabularnego kampanii rozgrywanej na E-215. Tym razem do boju przygotowują się wrogowie Imperium - zapraszamy.
Notatka: Autorzy poszczególnych fragmentów (oddzielonych gwiazdkami): Verbal, ES, Skoti.
Strona << | 1 | 2 | >>