Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Kategoria: Modelarstwo

Teksty opublikowane w tej kategorii.


środa, 13 czerwca 2007 - 08:11 :: autor: Verbal
WH40k
Do pierwszej grupy śmiałków dołączają kolejni odważni. Powitajmy drugi turnus czelendżerów w osobach Holtona i Tomkowa.
czwartek, 24 maja 2007 - 09:53 :: autor: Verbal
WH40k
Umocnieni w wierze, silni grupą ruszamy do boju, czyli rzecz o tym, jak grupa śmiałków w szranki i konkury stanęła.
czwartek, 08 marca 2007 - 14:46 :: autor: ES
Battlefleet Gothic
Od ESa: To jest jeden z takich tekstów, które się zapamiętuje, które inspirują i do których się wraca. Pozornie to tylko opis wykonania okrętu do BFG z odzysku. Tak naprawdę to dużo więcej - przynajmniej według mnie. Oceńcie zresztą sami.
Notatka: Autor: Ardis DeLeveren
niedziela, 28 stycznia 2007 - 19:10 :: autor: ibsen
WH40k
Na tym etapie powinienem już mieć gotową armię, wszak w Wiśle upłynęło co najmniej 15 milionów kubików wody od ostatniej odsłony "Mody" zawierającej pewne konkretne zobowiązania. Niestety ilość czasu jaką dysponuję pozwoliła mi jedynie na pewną dość kosmetyczną pracę koncepcyjną. Niemniej jednak zapraszam do lektury oraz do oglądania ilustracji pewnej utalentowanej pani, która zgodziła się po krótkiej namowie na nawiązanie z Nami współpracy ilustratorskiej.
UWAGA

JAK ZWYKLE TEN MARNY TEKST ZAWIERA WULGARNE SŁOWNICTWO. NIEWIELE ALE JEDNAK! CZUJ SIĘ OSTRZEŻONY (LUB OSTRZEŻONA... JEŚLI JESTEŚ FEMINISTKĄ-LINGWISTKĄ)!!


Notatka: Ilustracje: AGA-WU
poniedziałek, 22 stycznia 2007 - 20:53 :: autor: Slaw
Pasje
Witajcie! Pozazdrościłem Ibsenowi jego serialowego artykułu o robalach i pomyślałem, że w końcu napiszę coś o swoich figurkach. Coś jakby podobnego. Tylko wyszło mi chyba coś innego. Zapraszam.
piątek, 24 listopada 2006 - 15:17 :: autor: ES
Necromunda
Jako że możliwość rozegrania bitewki lub dwóch stała się nagle całkiem realna i nieodległa w czasie, prace przy budowie Hangin Pip's uległy zintensyfikowaniu. W moim zamierzeniu cykl ma jednak być swego rodzaju relacją z przebiegu prac w porządku chronologicznym, zatem dziś w roli głównej testowy silos.
środa, 15 listopada 2006 - 15:10 :: autor: ES
Necromunda
Zainspirowany tekstem Ibsena, w którym nasz subrosowy Hajwmajnd zaprezentował początki swojej armii, postanowiłem w podobnie odcinkowy sposób przedstawić kolejne etapy budowy Hangin' Pip's - jednej z wielu osad położonych gdzieś w czeluściach Podkopca.
czwartek, 09 listopada 2006 - 10:32 :: autor: ibsen
WH40k
Pierwszy z serii artykułów o badziewnych chopkach ibsena. W niniejszej odsłonie słów kilka na tematy ogólno-armijne oraz kilka zdjęć przedstawiających "nędzę i mizerię dnia dzisiejszego" jak napisał by Emil Zola. W kolejnych odcinkach postaram się w miarę sprawnie udokumentować proces malowania/modelowania/psucia/wymyślania flafu oraz wszelkich innych czynności i aktywności nieodzownych przy tworzeniu wartościowej armii.Strona << | 1 | 4 | 5 | 6 | 7 | >>