Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Kategoria: Eseje

Teksty opublikowane w tej kategorii.


piątek, 19 października 2007 - 13:43 :: autor: ibsen
Rykowisko
Zbliżają się wybory. Więc Dr Ibsen jest coraz bardziej poirytowany. Tym razem zszarga uczucia młodych fajnych wiadomych itp... Bo sam już taki nie jest i uczyni to z czystej złośliwości.
poniedziałek, 30 lipca 2007 - 16:08 :: autor: Slaw
Inne
Witajcie. Poniższy tekst jest luźną dywagacją moralizatorską po weekendowym wyjeździe w góry. Nie ma w nim (prawie) nic o chłopkach. Zapraszam.
Notatka: 30.07.2007 r.
wtorek, 03 lipca 2007 - 14:23 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
Heh, mój debiut jako samobieżne... Samodzielnego redaktora Subrosy. ;) W pewnym stopniu, nawiązanie do narzekań z artykułu o fluffie Marines. Ze względu na kłopoty techniczne, tekst nie jest całkiem świeży, a sprzed dwóch dni. Pisałem o trzeciej w nocy (przyszło natchnienie, i stwierdziłem, że nie dam mu uciec), więc albo są to brednie zmęczonego umysłu, albo odkrycie godne geniusza. Albo coś pomiędzy. :P Wy ocenicie. ;)
czwartek, 28 czerwca 2007 - 11:28 :: autor: Verbal
Pasje
Coś na kształt refleksji i rozliczenia ... trochę osobiste ale i powszechne więc dla wszystkich ;)
Notatka: Pozdrowienia dla tych, którzy zasłużyli ;)
środa, 27 czerwca 2007 - 10:23 :: autor: ibsen
Rykowisko
Żeby mieć dobry humor trzeba pozbywać się od czasu do czasu negatywnych śmieci z głowy. Tym razem Dr Ibsen wywala na czytelników kubeł nieczystości dzięki czemu sam pozostaje radosny, optymistyczny i wolny od idiotycznych przemyśleń. Miłej lektury.
czwartek, 21 czerwca 2007 - 20:12 :: autor: ibsen
Rykowisko
Kolejny wykład, tym razem zainspirowany przemyśleniami towarzyszącymi dziesięciogodzinnej sesji szlifowania gładzi szpachlowej. Dr Ibsen dotyka w nim czułych rewirów Paris Hilton.
poniedziałek, 18 czerwca 2007 - 15:11 :: autor: Verbal
Inne
Dokąd tupta nocą jeż oraz co się dzieje podczas poobiedniej drzemki - czyli piąta odsłona potwora o imieniu FIGURKOFILIA!!
Notatka: ESowi zwyczajowo senkju :)
poniedziałek, 18 czerwca 2007 - 07:33 :: autor: ibsen
Rykowisko
Tym razem porozmawiamy sobie o współczesnym Don Juanie De Marco. Jak zwykle wulgarnie, ohydnie i w oderwaniu od elementarnych zasad poprawności politycznej.
wtorek, 20 marca 2007 - 11:22 :: autor: Morkai
WH40k
Mroczne Anioły porzucone? Tak. To prawda. Brat Elmin nie jest już gorliwym wyznawcą Imperatora. Ba! Zdaje się mówic o nim ....fałszywy? Oto i krótka historia Elminusa - Lorda Chaosu ..Lorda nowej, lepszej armii wyłaniającej się na 40-kowym horyzoncie Autora. Historia okraszona własnoręczna grafiką Brata.... ekhhm..przepraszam.... Renegata Elmina. ZAPRASZAM!


Notatka: Autor: Elmin
poniedziałek, 12 lutego 2007 - 10:19 :: autor: ibsen
Rykowisko
Wykład drugi: o depresjach turpistyczno-poetyckich z lekkim zabarwieniem schizofrenicznym zawierających wulgarne wstawki w szczególności na literę "k", "ch" oraz "p".

Strona << | 1 | 2 | 3 | 4 | >>