Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.
niedziela, 30 marca 2008 - 21:25

Strona gotowa do druku
WH40k
Od ostatnich 6 miesięcy prawie nic nie pomalowałem. Moja armia to 16 pomalowanych modeli na 70. Nie wiem czemu nie mogłem się za cokolwiek zabrać. Powziąłem mocne postanowienie, że trzeba by nadać tej mojej inkwizytorskiej armii trochę barw. Składanie regularnych raportów z prac powinno pomóc w spełnieniu moich zamiarów. Zobaczymy.

No więc po kolei. Mam armię w rozsypce, na 1850 punktów, średnio grywalną, ale mam :P Plan ogółem jest taki żeby: pomalować to co mam, po uzupełniać składy i przekroczyć granicę 2000 punktów, przez dokupienie Land Ridera i Sentineli. A w dalszej przyszłości tzn. po wyjściu podręcznika do gwardii imperialnej, wziąć się poważnie za własny regiment gwardzistów.

Więc zacznijmy od czegoś co jest w miarę pomalowane :)

Storm Toopers


Photobucket


Inquisitorial Storm Troopers. Dwa odziały. Jak widać "tylko" jeden model do pełni szczęścia i nim zajmę się w najbliższym czasie.

Photobucket


Grey Knights in Power Armour. Moje pierwsze pomalowane modele. Jak pomaluje wszystko to się do nich wrócę. Oprócz tego muszę skład uzupełnić do 10 chłopa.

Photobucket


Terminatorzy. Najładniejsze modele w tej armii. Grand Master wymaga małej przeróbki. Mianowicie musze mu zamienić tego storm boltera na psycannona. Oraz naturalnie do kupić terminatorów.

Photobucket


Zabójcy. Jeden pomalowany na 6. Muszę dokończyć konwersję tych dwóch Witchek DE. Wygładzić krawędzie w zbrojach. Pobawić się w fryzjera...

Photobucket


Sojusznicza, wierna i liczna Gwardia Imperialna. 35 modeli na piechotę plus 6 zespołów z bronią ciężką. Moja największa bolączka. A no i ten Leman Russ który leży w wypraskach w szufladzie...

Photobucket


Transport inkwizycyjny. Przemalować... tylko i aż....

U waga a teraz będzie naprawdę srebrzyście :(

Inquisitor Lord


Photobucket


Tutaj czeka na mnie konwersja dwóch gwardzistów imperialnych w obsługę ciężkich bolterów.

Photobucket


Dreadnought. Model który niedawno nabyłem. Jest metalowy, jest ciężki, jest fajny. Muszę tylko w jakiś magiczny sposób przerobić mu sarkofag i nawet mam plan...

Photobucket


Daemonhosts. Fajna zabawka każdego Inkwizytora (no prawie każdego). Nimi zajmę się na samym końcu, pytanie czy do tego dojdzie.

A i Mordheim. Parę miesięcy temu załapałem niesamowitą fazę na ten system SG. Pierwsza banda to porażka, tworzona na szybkiego na turniej. A teraz równolegle do poczynań 40k biorę się za drugą bandę, ale tak porządnie.

Plan na najbliższy miesiąc jest prosty:
- Storm Trooper z plasma gunem.
- Grey Knight Terminator z psycannonem
- ile się da gwardzistów :P
- Warlock do bandy.
Notatka:

Powyższa armia należy do Inkq - kolejnego przedstawiciela organizacji, która za bardzo lubi wściubiać nos w bardzo nieswoje sprawy. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić Inkwizytora von Hasse - Brat Bethor :)


Komentarze

Ardis_deLeveren
30-03-2008 - 23:00

Uderzenie z zaskoczenia... Witamy w Czelendżu. Świeża krew się przyda, nawet mimo tego, że to już końcówka. ;]

Ogólnie - podoba mi się wysoce Twoje malowanie. Eleganccy Szturmowcy, Assassin, Gwardzistów ciężko ocenić na tym zdjęciu, ale stawiam, że tak samo, jak ST. ;] No i wreszcie widzę Szarych Rycerzy pomalowanych tak, jak na to zasługują... Naprawdę, naprawdę zacne malowanie. Keep on coming, ta armia będzie się kapitalnie prezentować, jak ją skończysz. Jedna, jedyna rzecz na którą zwróciłbym uwagę, to jakieś cieniowanie w niektórych miejscach pancerzy GK - bez niego są tacy trochę zbyt jednolici (hełmy, rękawice osobnika z psycannonem).

Jednakowoż w idealny niemal obraz wkradł się pewien dysonans. Jakże to tak, tu Grand Master, Grey Knighci, Inkwizytor, Dreadnought, Assassini, a obok daemonhosty? Fujjjj, nie spodziewałem się czegoś takiego po takim purytanine... ;)

ES
31-03-2008 - 11:30
Witamy w Operacji, w sumie aż dziw, że dopiero teraz :)

To, co pomalowane - bardzo ładne. Schludnie, czysto, z dobrze dobranymi barwami. Wielki Mistrz tio nawet bardzo bardzo ładny.
Ciekaw jestem, jak wyjdą zabójczynie z wiedźm.
Rhino ma niesamowite światełka!
Sreberka - zestaw świetnych modeli! Żadnych klonów, co jeden to ładniejszy. Osobiście malowałbym po jednym od A do Z - sprawdziłem, że w moim przypadku to najszybsza metoda :)
Rzeczywiście Daemonhosty trochę dziwią, ale tylko trochę. Może inkwizytor dopiero zaczął przechodzić na stronę radykałów i chłopcy z GK nie zdążyli się jeszcze zorientować? :)
Zapowiada się bardzo ładna, zborna armia - trzymam kciooki.

Przy okazji: wielkie dzięki dla Brata B. za pieczę nad wrzuceniem raportu!
Morkai
31-03-2008 - 12:10

BAAARDZO SOLIDNA ROBOTA!! podobnie jak Piotrowi najbardziej podoba mi się Grand Master! Możnaby tylko lepszej jakości fotki zrobić - zwłaszcza gwardzistów. NIemniej wszystko wydaje się łądne.

Ale od razu masz pytanko ode mnie: CO TO ZA DAEMONHOST - TEN PIERWSZY Z PRAWEJ!?

Cieszy wybór dameonhostów - bo jestem wielkim zwolennikiem radykalnej =][= ;)

Inkq
01-04-2008 - 00:03

Dzięki wielkie za miłe słowa. To po kolei:

Ardisie mam nadzieję że cieniowanie na Terminatorze w przyszłym miesiącu (a właściwie wcześniej) cię zadowoli. Po za tym przez ciebie strasznie ciągnie mnie to gothica!!!

ES dlaczego tak późno? Bo sądziłem że straciłem zajawkę/fazę na zawsze! Gdyby nie Mordheim to ie wiem co bym zrobił. I dzięki miastu potępionych mogę wrócić do walki w 40,000 Mrocznym Millenium.

Co do Demonhostów... Trzeba rozważyć wszystkie środki od Szarych Rycerzy przez Zabójców po Demonhosty. Po za tym każda strona (oprócz zabójców) dostaje właściwe informacje ]:->

Morkai ten pierwszy po prawej to przód od Penitent Engine'a.