Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.
poniedziałek, 07 kwietnia 2008 - 08:36

Strona gotowa do druku
WH40k
Nie było raportu w ubiegłym miesiącu, bo o czym było pisać – o trzech havokach. Postanowiłem, że raport napiszę po następnym miesiącu. Myślałem, że uda mi się skończyć to, co zacząłem, ale życie potrafi zweryfikować plany.W lutym udało mi się skończyć zaledwie trzech havoków – autocannonowców. Zostały jeszcze tylko naramienniki, bo nie wiem czy pomalować je na zielono i dać rzymską „dwójkę” jako oznaczenie oddziału nr 2 czy po prostu machnąć niebieski i kalkomanię AL’u? To chyba wyjdzie w praniu.Gdy skończyłem tych trzech panów, postanowiłem odpocząć chwilę od klejenia piechoty. Mój wybór padł na motory. Jeden był już gotowy, pora była na kolejnych członków elitarnego oddziału szybkiego reagowania. Jeden zwykły biker, jeden z meltą, jeden z farmerem i biker champion. Ten ostatni z Power Fistem. Ze zwykłymi nie ma kłopotu, melta też wpasowała się idealnie. Więcej pracy jest z farmerem. Dopasowałem go już do kierownicy i osłony. Teraz montuję na tylnym błotniku zbiornik z napalmem oraz obmyślam jakąś ładną drogę dla przewodów doprowadzających paliwo do miotacza. Czyli jest w czym dłubać.No to czas zacząć prezentację:

http://i44.photobucket.com/albums/f27/Skotipl/r8hav1.jpg

Trzech havoków oraz wspomniane bajki:

http://i44.photobucket.com/albums/f27/Skotipl/r8hav2.jpg

Same havoki:

http://i44.photobucket.com/albums/f27/Skotipl/r8hav3.jpg

BACZNOŚC!!!!! W Prawo zwrot, Prezentuj broń!!!!!!! Nie obyło się też bez chwili odpoczynku od niebiesko-stalowych kolorów. W ten oto sposób powstał Las Palmas ;):

http://i44.photobucket.com/albums/f27/Skotipl/r8lp2.jpg

http://i44.photobucket.com/albums/f27/Skotipl/r8lp4.jpg

A dla zupełnego oderwania pomalowałem jedną z figurek do moich orków z niszowego WFB. ES zna dobrze tego gościa (a kto by tam pamiętał jakiegoś grzyba, w dodatku z WFB - ES), spotkał się z nim dwa razy, wtedy był brzydko pomalowany. Temu zostało jeszcze kilka detali.

http://i44.photobucket.com/albums/f27/Skotipl/r8orc2.jpg

Do następnego raportu.


Komentarze

ES
07-04-2008 - 12:56
Kolejny dowód na to, że konsekwentne malowanie modeli w jednolity sposób daje dobre efekty. Widać to nawet mimo nieco przymglonych zdjęć.
Szacun za malowanie motorów w częściach...
Drzewka ładne, acz błagają o podstawki.
Szamanowi przydałoby się cieniowanie skóry, wspomnianych w tekście detali nie licząc.

Gratz za wytrwałość :)
Morkai
07-04-2008 - 13:42

No musze przyznać, że zaczyna nabierać to ciekawych kształtów Tomku! Jestem ciekaw jak będzie się prezentowała cała armia. Good job!

Inkq
08-04-2008 - 20:17

Czekam na motorki. Havocy niczego sobie.

brother_bethor
09-04-2008 - 11:08

Ziarnko do ziarnka aż zbierze się...pomalowana armia. Dobra robota.

Dzięki za foty palm. Od dawna planuję zbudowanie alternatywnej roślinności (dżungla) i te foty przydadzą się do montażu drzewek, które już zgromadziłem.

Skoti
09-04-2008 - 11:40

Bracie Bethorze mogę podeslac na maila zdjecia każdego z osobna. Dzięki za miłe słowa, mam nadzieję skończyc te motorki do końca tygodnia.