Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.
piątek, 05 lutego 2010 - 21:41

Strona gotowa do druku
WH40k
Obroty o 180 stopni, to coś co charakteryzuje moją osobę jakoś tak dobitnie. Minęły dwa lata i jeden miesiąc niemal, od czasu mojej ostatniej publikacji i pewnie niejeden gość tej strony pomyślał, że Verbal to historia. Miałem co prawda ochotę pojawić się w ostatniej odsłonie operacji czelendż ale jakoś tak czułem po kościach, że znów dam ciała, no i się nie pojawiłem.
Ostatnimi tygodniami jednak udawadniam sobie, że ciągle potrafię coś z siebie wykrzesać i można rzec pozaczelendżowo sobie macham pędzlem marki x radośnie. Przy okazji chciałem pokazać też, że my tu ciągle modelarsko żywi na Sub Rosie ;). Wreszcie mam nadzieję, że wrzut ten znienackowy będzie pierwszym z serii o kolorowaniu moich ultrasów ... cykl, który może nie skończy się za miesiąc czy dwa ale mam nadzieję zakończy się sukcesem.
Pomimo tego, że prezentowana poniżej drużyna zwiadowców nie jest pierwszą jaką zrobiłem w ostatnim czasie, zdecydowałem się pokazać właśnie ich a wszystkiemu winien jest model Teliona, który wybitnie zmobilizował mnie "skautowo" ... ale wszystko po kolei i od początku.

1. Skauci ze strzelbami czyli wspomnienie czelendżowe
W swoim wstępie do opercaji czelendż przedstawiłem dwóch panów ze strzelbami, klimatycznych wielce i pewnie nieczęsto widywanych na czterdziestkowych stołach ;). Już wtedy poczułem do tych starych, metalowych wzorów wybitną miętę; ich pozy, ilość detali i inne duperelki miło łaskotały moje wyobrażenie o marinowej "młodzieży". Z malowania też byłem zadowolony i z niecierpliwością czekałem kolejnych zwiadowców w nieistniejącej jeszcze drużynie.Tytułem przypomnienia
Strona << | 1 | 2 | 3 | 4 | >>

Komentarze

Inkq
06-02-2010 - 14:23

Po pierwsze cieszy mnie fakt, że zyjesz Verbalu.

Po drugie czieszy mnie fakt że coś malujesz a może i grasz.

Świetna robota, a model Teliona prezentuje się rzeczywiście cudownie.

Pozdrawiam

Inkq

Ardis_deLeveren
07-02-2010 - 18:44

Verbal! Ty żyjesz! ^^

Rewelacyjne malowanie, zwłaszcza Telion jest... No... Pyszny. Po prostu. Mniam. Jak lody waniliowe z bitą śmietaną i brzoskwiniami. :D Słodziutkie, soczyste kolorki i w ogóle. A po kradzionym sierżancie zupełnie nie widać, że mu jaja ucięli; jakbym nie wiedział, to bym się nie domyślił. ;)

Verbal
08-02-2010 - 13:10

żyję żyję ;)

Dzięki za miłe słowa ... póki co głównie maluję ale pewnie i na grę przyjdzie czas

Pozdro

ibsen
09-02-2010 - 17:45

A ja widziałem na żywo i jak zwykle na żywo jest ładniej. Gratki Verb and keesp up the good painting ;-)

Xeratus
25-03-2010 - 13:34

Podobają mi się :)

brother_bethor
01-04-2010 - 10:23
Bardzo się cieszę, że udało Ci się powrócić do malowania chopków. Mam nadzieję, że wrzucisz wkrótce więcej zdjęć gotowych SMerfów.

Telion jest bombowy. Bardzo mi się podoba. Ciekawe, czy wyglądałby tak fajnie ozdobiony godłem uskrzydlonego miecza?