Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.
czwartek, 18 lutego 2010 - 13:03

Strona gotowa do druku
WH40k
Witam
Z tej strony Kruq. Wraz z pojawieniem się nowego kodeksu zostałem zmuszony do zrobienia paru konwersji, ponieważ pojawiło się wiele modeli, które muszą się pojawić w grze, a brakuje dla nich modeli. Pierwszym z moich eksperymentów jest Tervigon, chodząca fabryka Termagant’ów, który zostanie zrobiony na bazie Carnifex’a i części z innych modeli. Poniżej prezentuję sprawozdanie z kilku dni pracy nad tą zabawką. Część zdjęć niestety jest trochę słabsza robiona szybko po skończonej pracy z danego dnia.

Dzień pierwszy:
Zacząłem od zabawy Green Stuff’em i jedną z głów Carnifex’a: najpierw dokleiłem dwa Scything talons’y, które zostały mi po sklejaniu Genokrad’ów, potem postanowiłem zrobić trochę inne ułożenia pancerza na szczycie głowy. Zrobiłem jeden rządek „rogów” i postanowiłem podzielić pracę nad głowa na kilka dni, ponieważ modelując następne fałdy naruszałem konstrukcję poprzednich. Efekt pracy widać poniżej:

Następnie rozkleiłem ostatnio sklejonego (nie lubię psuć tego, co kiedyś zrobiłem, zwłaszcza, że było dobrze, ale na szczęście kodeks nie zmienia się codziennie) Carnifex’a i postanowiłem zrobić trochę grubszy korpus. Kilka kawałków plastiku, klei i trochę GS’u i efekt widać poniżej. Zostało jeszcze wypełnić dziury:

Strona << | 1 | 2 | 3 | >>

Komentarze

Ardis_deLeveren
18-02-2010 - 19:09

Holy shit... Ale paskuda. To chyba najobrzydliwszy robal, jakiego w życiu widziałem. Ten gaunt wychodzący z brzucha jest ohydny.

Świetna robota. :D

ibsen
18-02-2010 - 22:24

No kurde.... W grzbiecie biedak ma dziurę większą niż ukraińska profesjonalistka w... mniejsza z tym gdzie, tak czy siak ciekaw jestem jak ją spacyfikujesz, znaczy się tą dziurę w grzbiecie a nie ukraińską profesjo... miejsza z tym...

Fajny model, szkoda tylko nieostrych zdjęć ale mniejsa z tym bo jest epicko :D

Jak byś jeszcze napisał co to za paskuda będzie, bo ja od czasu odstawienia tyrków do pudła jakoś nie jestem na bierząco z ich zasadami ;-)

Verbal
19-02-2010 - 16:19

Kosmicznym plusem tyrków są możliwości ich konwersji ... praktycznie nieograniczone. Przyznam, że nie wiem co to za bestia, bo to co muszę o nich wiedzieć, to to, że trzeba to cholerstwo przerobić na gulasz ;). Wróć. Pomimo tego, że nie wiem co to za bestia wydaje mi się, że ładnie sobie poradziłeś z problemem i rodzący robak wygląda naprawdę srogo ;). Czekam na finał w postaci pomalowanego Tervigo ... tego paskudnego robaka ;)

kruq
19-02-2010 - 20:33

Właśnie te możliwości konwersji nabrały wraz z nowym kodeksem nowego znaczenia, pojawiło się trochę jednostek, które warto używać, brakuje do nich modeli, a da się zrobić.

Jedną z nich jest właśnie powyższy Tervigon, chodząca fabryka Termagant’ów, co turę pojawia się obok niego oddział tego robactwa liczący 3D6 sztuk i tak przez całą grę albo do czasu pojawienia się dubletu na tych kościach.

A odnośnie dziury na grzbiecie to już nie aktualnie, a dokładniej, jeśli chodzi o tą nad głową. Dwa pancerze, które zostały mi z Carnifex'ów na coś się przydały:)

http://i818.photobucket.com/albums/zz105/kruqu/t4/Obraz001.jpg

http://i818.photobucket.com/albums/zz105/kruqu/t4/Obraz005.jpg

Taki mały przeciek. Sądzę, że do dwóch tygodni skończę tą konwersję.

mik
28-02-2010 - 13:51

uuu... obleśne

fajny model :D

brother_bethor
01-04-2010 - 10:25

Ciekawa konwersja. Prezentuje się bardzo efektownie - podoba mi się bardziej niż dzieło Vladda, które mogłem podziwiać na ostatniej Wojnie Światów.