Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.
poniedziałek, 04 lutego 2008 - 20:35 :: autor: brother_bethor
WH40k
Zgodnie z zapowiedzią oto kolejna relacja z frontu czelendżowego.
Notatka: Chciałbym wszystkich przeprosić za brak aktualnych (adekwatnych do artykułu) zdjęć ruiny nr 1. Miałem je zrobić dziś, przed publikacją, lecz nic z tego nie wyszło. :/
poniedziałek, 04 lutego 2008 - 14:00 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
Szósty meldunek z pola walki. Natarcie uparcie posuwa się naprzód. ;]
sobota, 26 stycznia 2008 - 21:57 :: autor: Morkai
WH40k
Znacie to uczucie prawda? Kiedy otwiera się dodatek do jakiejś karcianki i z bijącym sercem czeka na to co dał nam los? Jakaż to „erka” się przytrafiła? Muszę przyznać, że podobne emocje targają mną w przypadku otwierania nowych boxów z niewidzianymi wcześniej modelami do Warhammera 40.000. Tym razem, gdy otwierałem przesyłkę z ust wyrwał mi się tylko jeden wyraz: WAAAAAAGH !!!!!!

wtorek, 22 stycznia 2008 - 14:46 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
O piątej edycji, idących z nią zmianach, i związanych z tym "cierpieniach młodego Ardisa".
poniedziałek, 21 stycznia 2008 - 19:00 :: autor: ES
Necromunda
Anonimowy Tłumacz (któremu raz jeszcze cześć i chwała) przełożył ok. 2/3 rozdziału The World of Necromunda z podręcznika głównego. Uznałem, że szkoda byłoby pozostawić rzecz bez dokończenia, oto więc przed Wami brakująca, ostatnia część tegoż rozdziału.
czwartek, 17 stycznia 2008 - 07:00 :: autor: ES
Necromunda
Oto i druga porcja tłumaczeń tekstów traktujących o Necromundzie, większa nawet niż poprzednia. Ponownie wyrażamy nadzieję, że nieznany jak dotąd Autor tłumaczenia nie obrazi się na nas za opublikowanie owoców jego pracy lub zgłosi się, byśmy mogli oddać mu należny szacun :)
wtorek, 15 stycznia 2008 - 14:09 :: autor: ES
Necromunda
W opublikowanym jakiś czas temu zestawieniu najbardziej przydatnych stron necromundowych wspomniałem o materiałach zabezpieczonych po nieistniejącej już stronie Twierdzy Wrocław, a będących różnej maści tłumaczeniami tekstów oficjalnych. Dziś pierwsza porcja opisu świata Necromundy w naszym rodzimym języku, którą polecamy zarówno tym, którzy dopiero rozważają rozpoczęcie przygód w Podkopcu Primus, jak i tym, którzy, zajęci praniem po pyskach wrogich gangów, nie zwrócili dotąd baczniejszej uwagi na tło fabularne tegoż prania. A warto!
Notatka: Cytując Xeratusa, sprawcę pierwotnej publikacji niniejszych tłumaczeń w sieci: "Informacje te są znalezione w internecie i nie mam pojęcia kto jest ich autorem. Mam nadzieję, że autorzy wybaczą fakt umieszczenia na stronie ich tekstów."
I pod tym się podpisujemy, a jeśli uzyskamy informacje o autorze przekładu, natychmiast uczynimy stosowną wzmiankę.
poniedziałek, 14 stycznia 2008 - 23:46 :: autor: ibsen
Rykowisko
Tego jeszcze nie było...
Przynajmniej nie w Polsce...
A nawet jeśli gdzieś w Polsce było, to nie było u Nas...
Oto DEBIUTANCKA MISS SUB-ROSY !!
W tym miesiącu przedstawiamy MISS STYCZNIA ! (co za niespodzianka ;-). W przyszłym miesiącu będzie MISS LUTEGO (niesamowite) itd itp.
Na pierwszy ogień miażdżącej krytyki idzie weteranka wielu miażdżeń, która żadnych krytyk się nie boi... Oto przed państwem Siostra Dżessika !
poniedziałek, 14 stycznia 2008 - 20:42 :: autor: Slaw
Inne
Witajcie

Wiadomo, że nasze hobby ma jeden słaby punkt. To pieniądze które „musimy” na nie wydawać. Jednak czasy sztywnego przelicznika 1Ł=7zł mamy na szczęście już za sobą a na naszym rodzimym rynku zagościła konkurencja. Oto porównanie 9 sklepów oferujących figurki do Warhamer'a 40k.
Notatka: 14.01.2008 r.

Ps. Dzięki Błotnikowi wiemy, że w sklepie Sfan.pl obowiązuje 18% zniżka a ponadto, iż sklep ten ma nowszą witrynę pod adresem www.sklep-fantastyczny.pl, gdzie ceny są jeszcze bardziej atrakcyjne. Sklep ten uwzględnimy w następnym rankingu.
czwartek, 10 stycznia 2008 - 21:09 :: autor: Verbal
WH40k
Powrociłem z długiej wyprawy w warp swoich problemów, powróciłem z małą dawką tego co ważne ;)
Strona << | 1 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 20 | >>