Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.
niedziela, 26 października 2008 - 12:20 :: autor: Slaw
Pasje


Z okazji drugich urodzin naszej SubRosy WYWIAD Z DANEM ABNETT'EM twórcą takich legend 41. millenium jak Eisenhorn, Duchy Gaunta czy Ravenor. Z niekłamaną przyjemnością zapraszamy do lektury!

Moje osobiste wielkie podziękowania dla Dana Abnett'a, który zgodził się na udzielenie tego wywiadu, mimo tego, że jest bardzo zajętym człowiekiem. Szacunek.
Slaw
piątek, 24 października 2008 - 23:11 :: autor: ibsen
Rykowisko
FULL WYPAS EKSTREMALNIE WULGARNA DELIRKA O TYM JAK PIOTR KUPICH I ZESPÓŁ „FEEL” URATOWALI CAŁE MNÓSTWO KAROSERII CZARNYCH VOLVO.

DOZWOLONE OD LAT 18-stu
poniedziałek, 20 października 2008 - 14:49 :: autor: Slaw
WH40k
Witajcie

Od kilku dni trwa na wielu internetowych forach dyskusja wywołana pojawieniem się nowego FAQ’a do Mrocznych Aniołów. Kilka groszy przemyśleń od mnie.
środa, 15 października 2008 - 15:35 :: autor: ibsen
środa, 08 października 2008 - 22:07 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
Continue the assault, reinforcements are coming!

Jako żywo. Do boju dołączają kolejni ochotnicy, a na polu walki nikt się nie obija.
poniedziałek, 29 września 2008 - 12:20 :: autor: ES
Pasje
OSTRZEŻENIE: klikając na tytuł tego artykułu zgadzasz się, cny Czytelniku, na zapoznanie się z tekstem: 1) długawym, 2) zawiłym i 3) w zasadzie bez myśli przewodniej. Co więcej, tekst powstał niemal dokładnie dwa lata temu i został tylko podrasowany dla zachowania pozorów świeżości. Współwinnymi za jego publikację czynię dr. Ibsena i Morkaia, którzy mnie do tego zachęcili. Zostałeś więc, Czytelniku, gruntownie ostrzeżony, czyń teraz wedle swej woli.
piątek, 26 września 2008 - 15:33 :: autor: Morkai
WH40k
http://i36.photobucket.com/albums/e42/Morkai_74/40klogo470px.jpg

Jak zapewne wszyscy grający i udzielający się w tym wspaniałym hobby wiedzą - w sierpniu tegoż roku odbyły się kolejne już Drużynowe Mistrzostwa Europy w Warhammera 40.000. I zapewne jak wszyscy wiedzą nasza Drużyna Narodowa zdobyła pierwsze miejsce, złoty medal i chwałę na ...far future ( w której jest tylko wojna oczywiście). A ponieważ jest to wydarzenie doniosłe to nie mogło i zabraknąć relacji na Subrosie. Zapraszam do przeczytania i obejrzenia relacji Emana, który, jak wszyscy wiedzą, zawalczył na Mistrzostwach swoją niebieską pasją - Armią Dominium Tau!
piątek, 26 września 2008 - 14:41 :: autor: ibsen
WH40k
Jakież to miłe, jak Ibsen i Morkai mają fazę na chłopki! Nie można nie skorzystać z takiej okazji i nie pogadać o najnowszych zmianach! Zawsze warto poczytać (lub posłuchać) co ma Ibsen i Morkai do powiedzenia..bo wiecie! Oni się tak czają, ale tak naprawdę są cholernie dobrzy w te klocki! Cieszy faza Ibsena na Kosmicznych Marines, bo po poczytaniu najnowszego kodeksu tej armii mamy wrażenie, że jak już ktoś wsiąknie w jej klimat, to z niego nie wyparuje! Cieszy też faza Morkaia na Chaos, bo to coś niezmiennego jak wschody i zachody słońca, a rzeczy niezmienne porządkują naszą codzienność. Pogadali więc Ibsen z Morkaiem! Na pewno za mało i na pewno za krótko by kompleksowo omówić zagadnienie, ale zawsze to kilka konkretnych słów o V EDYCJI WH40k.
czwartek, 11 września 2008 - 10:37 :: autor: ES
Inne
Okrągłe liczby często prowokują do różnego rodzaju podsumowań. Nam właśnie zdarzyła się liczba o wyjątkowej krągłości...
środa, 10 września 2008 - 22:53 :: autor: Slaw
Inne Systemy
Takie tam moje przemyslenia, po kontakcie z podręcznikiem do Dark Heresy. Z całą pewnoscią nie jest to recenzja. W zasadzie trudno powiedzieć co to jest.
Strona << | 1 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 20 | >>