Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.
poniedziałek, 16 czerwca 2008 - 14:56 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
Taka moja mała krotochwila... ;)
sobota, 14 czerwca 2008 - 23:16 :: autor: ibsen
WH40k
Egzamin uniwersytecki z filozofii zdałem co prawda na czwórkę ale było to jedenaście lat temu więc jeżeli ktokolwiek w poniższym tekście znajdzie mniejsze, większe lub nawet ogromne błędy niech się nie zżyma na mnie. To taki żarcik jest bardziej niż cokolwiek innego.

Zwróćcie uwagę na ciekawą ewolucję stylu, w jakim tekst powstał: od jednego piwa na początku do sześciu na końcu. Mnie bardzo ta ewolucja alkoholowa ubawiła.
piątek, 13 czerwca 2008 - 15:15 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
Operacja Czelendż dobiegła końca. Prezentujemy ostatnie raporty naszych Czelendżerów oraz finalne podsumowanie wyników. :)
poniedziałek, 26 maja 2008 - 17:44 :: autor: ibsen
Rykowisko
Przepraszam że znowu nie o chłopkach, ale przynajmniej troszkę o wojnie, co powinno choć po części zadowolić miłośników fantastycznej militarystyki. Tym razem bez przekleństw.
środa, 21 maja 2008 - 12:50 :: autor: ES
WH40k

Gdyby ktoś zastanawiał się nad zakupem wydanego przez Black Library omnibusa "Soul Drinkers", to być może pomocne w podjęciu decyzji będą dlań trzy poniższe, niezależne recenzje. Miały być cztery, ale cóż... Zapraszamy do lektury z przyjemnością tym większą, że mamy zaszczyt gościć na naszych łamach nie byle kogo, bo samego Treja :)

Ostrzeżenie: w recenzjach zawarte są minimalne spoilery, nic takiego, co mogłoby zepsuć lekturę, ale ostrzec wypada.

środa, 14 maja 2008 - 21:59 :: autor: ibsen
Rykowisko
(.......) <- DŁUGI OKRES MILCZENIA
(..
.-...--.-..--..
.---...-.--) <- PRZEPROSINY AFLABETEM MORSA DLA WSZYTSKICH KTÓRZY TEGO POTRZEBUJĄ
(.......) <- NIEWIDOCZNA DLA PROFANÓW SOLENNA OBIETNICA POPRAWY
(........) <- ZWYCZAJOWY DISKLEJMER INFORMUJĄCY O TYM IŻ ZAWARTOŚĆ ARTYKUŁU JEST TAK GŁUPIA I MOMENTAMI NIEKONIECZNIE KULTURALNA, ŻE MNIEJ ODPORNE UMYSŁY MOGĄ PO LEKTURZE ULEC ZLASOWANIU
piątek, 09 maja 2008 - 14:41 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
Specjale na turniejach - temat wałkowany już wielokrotnie i być może cokolwiek wyjałowiony, ale przy okazji nadchodzącego kodeksu Space Marines (Marines: prawie jak Lemmingi - "oh, no more") naszło mnie jednak kilka refleksji.
wtorek, 06 maja 2008 - 21:07 :: autor: brother_bethor
WH40k
Zapraszamy do lektury drugiego raportu naszego młodego gniewnego - Inkwizytora Matematicusa.
wtorek, 06 maja 2008 - 14:25 :: autor: Ardis_deLeveren
WH40k
Natarcie, ugrzęzłszy we wrażych zasiekach, wkurzyło się w końcu, pocięło druty kolczaste na kawałki (i sprzedało na złom), wpadło do okopów, wycięło załogę (i zniwelowało okopy, żeby ślad nie pozostał) i ruszyło popędzić w kierunku wzgórza, na szczycie którego - punkt z drinkami regeneracyjnymi i meta Operacji Czelendż. ;)
niedziela, 04 maja 2008 - 21:50 :: autor: brother_bethor
WH40k
Kurczę, to już dziewiąty, przedostatni raport. Jedenaście miesięcy temu podjąłem czelendżowe wyzwanie. Jeśli chcecie zobaczyć, jak mi idzie to zapraszam do lektury.
Notatka:
W chwili gdy piszę ten raport nie wiem, czy uda mi się zrobić zdjęcia. Jeśli tak, to świetnie, jeżeli nie, to z góry przepraszam za zakłócenia w odbiorze.

P.S. Dzięki wielkie dla Morkaia za wyciągnięcie mnie z zawirowań czasoprzestrzennych, które towarzyszą Operacji Czelendż ;)
Strona << | 1 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 20 | >>