Witaj. System subrosa rozpoznał cię jako: gość   :: wróć na stronę główną.
Online
Obecnie jest 1 gość i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Temat: WH40k

Teksty opublikowane w tym temacie.


czwartek, 19 października 2006 - 13:46 :: autor: ibsen
WH40k
Oto inauguracyjne dzieło w dziale POEZJA 40k. Trzymajcie się mocno foteli, gdyż prezentowany tekst, autorstwa młodego i bardzo utalentowanego awangardowego poety, bije (moim skromnym zdaniem) większość mdłych poetyckich produkcji współczesnych pożal-się-boże wieszczów.
Nie nachalna liryka ukryta w tych kilku wersach położyła mnie na łopatkach i kazała się zastanowić poważnie nad sensem egzystencji człowieczego rodzaju. Wiersz szczególnie polecam wszelkiej maści miłośnikom Monthy Pytona.
Notatka: Autor: Madprofesa
środa, 18 października 2006 - 08:30 :: autor: ES
WH40k
Z niekłamaną przyjemnością prezentujemy dziś pierwszą część Apokryfu Calibańskiego, przetłumaczonego przez Najwierniejszego z Wiernych, Brata Bethora.
Notatka: Pierwotna wersja tego tłumaczenia została zamieszczona na Wieży Aniołów, jednak serwis ten niestety zniknął z netowego firmamentu :(
czwartek, 12 października 2006 - 09:47 :: autor: ES
WH40k
...czyli kolejna porcja tła fabularnego kampanii rozgrywanej na E-215. Tym razem do boju przygotowują się wrogowie Imperium - zapraszamy.
Notatka: Autorzy poszczególnych fragmentów (oddzielonych gwiazdkami): Verbal, ES, Skoti.
czwartek, 12 października 2006 - 07:01 :: autor: Slaw
WH40k
 Poniższy artykuł, to wstęp narracyjny jaki napisałem na jedną z rozgrywanych przez nas kampanii pod wdzięczną nazwą "Wyluzowany Czejnaks". Z opowiadaniem Ibsena stanowi o­n tło naszej zabawy.
Notatka: I dużo się działo na powierzchni E-215. Ale o tym w następnych odcinkach.PozdrawiamSławek
wtorek, 10 października 2006 - 13:50 :: autor: ES
WH40k
Do niedawna uważałem, że rozwiązywanie sytuacji spornych w grze poprzez rzut kostką - jako zasada gry - to jedynie smętna łata, jaką GW próbuje zasłonić niedostateczne testowanie swoich zasad na okoliczność luk i sprzeczności. Teraz jednak dochodzę do wniosku, że jest to całkiem sensowne rozwiązanie.
poniedziałek, 09 października 2006 - 15:22 :: autor: ibsen
WH40k
„Wyluzowany Czejn-aks”

Wprowadzenie fabularne z dupy (sensu stricte jak też sensu largo) do pewnej kampanii jaką rozegraliśmy baaaardzo dawno temu...
UWAGA: To durne opowiadanie zawiera niebywale wulgarne słownictwo i w ogóle całe jest wulgarne!! Jeśli ci to przeszkadza to nie czytaj !!
Strona << | 1 | 10 | 11 | 12 | 13 | >>